Bu Altcoin Kripto Toparlanmasına Öncülük Ediyor!

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasası tam anlamıyla kan banyosu yaptı. Bununla birlikte, şimdi toparlanma emareleri gösteriyor. Bu ortamda Pepe Coin, son 24 saat içinde yaklaşık %5 artış kaydetti. Böylece, popüler meme coin’i mevcut altcoin dirilişinin ön saflarında yerini aldı.

PEPE entrikası bitmek bilmiyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto ekosistemi, şimdiye kadar piyasadan 1 milyar dolardan fazla paranın çekildiği çalkantılı bir haftanın ardından toparlanma modunda. Bu toparlanmayı, yazı sırasında kayıplarını azaltan lider kripto Bitcoin (BTC) destekliyor. Diğer tarafta, PEPE’nin yükseliş hareketleri de altcoin projelerindeki potansiyel yükselişi körüklüyor.

PEPE, son 24 saat içinde %5’e varan oranda değer kazandı. Mevcut durumda altcoin 0,000001134 dolar fiyattan el değiştiriyor. Popüler meme coin’in keskin toparlanması, token’ın balinalar tarafından büyük ölçüde kucaklanmasıyla destekleniyor. Token’ın istikrarlı birikimi, birçok analistin token’ı kazanma yollarına geri döndürmede etkili olacağına inandığı en güçlü özelliklerinden biri oldu.

PEPE fiyat grafiği

Popüler altcoin projesinin uzun vadede çekiciliği hala yüksek!”

PEPE’nin fiyatının kısa ve orta vadede nasıl şekilleneceğini ölçmenin bir yolu yok. Bununla birlikte, kripto analisti Godfrey Benjamin’e göre, balinaların çoğunun çantalarını ellerinde tutuyor olması, piyasadaki eğilimlerden bağımsız olarak meme coin’in direncinin herhangi bir zamanda sürdürülmesine yardımcı olacak bir hareket olarak açıkça görülüyor. Hatırlayacağınız üzere PEPE uzun bir süre piyasada yüksek bir uçucu oldu. Analiste göre, büyük bir yatırım getirisi için boğa eğilimi ile uzun vadede çekiciliği hala yüksek.

PEPE’yi meme coin ekosistemindeki temel rakipleriyle birlikte değerlendirmek, potansiyel yakın vadeli performansını önceden değerlendirmenin bir başka önemli yolu. On-chain verilere göre, PEPE’nin Yıl Başından Bugüne (YTD) kazancı %1.897 gibi müthiş bir oran. Bir diğer meme coin’i Shiba Inu (SHIB)’inki ise %0,14’lük bir düşüşe işaret ediyor. YTD kazancı negatif %9’da olan orijinal meme coin’i Dogecoin (DOGE) de kaybettirenler arasında yer alıyor. Bu durum da PEPE’yi üç altcoin arasında en cazip seçenek haline getiriyor.

Altcoin sıfırı iptal edecek mi?

Analiste göre PEPE, genel altcoin piyasasına kıyasla esnekliğini ve yükselmeye hazır olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, meme coin’in mevcut fiyat noktasından başka bir sıfırı iptal etme olasılığı, öngörülemeyen büyük bir fiyat rallisi kaydedilmediği sürece kısa vadede oldukça zor. Genel olarak PEPE, hafta sonunun geri kalanında ve önümüzdeki hafta boyunca birçok yatırımcının izleme listesindeki en iyi altcoin projelerinden biri olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir