‘Yargı’da heyecan dorukta! ‘Katil kim Ceylin?’

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı ‘Yargı’, 79’uncu bölümüyle ekrana geldi.

İşte Uluslararası 51. Emmy Ödülleri’nde ‘En İyi Telenovela’ dalında ödül kazanan ‘Yargı’nın son bölümünde yaşananlar…

‘YARGI’ SON BÖLÜM

ILGAZ, KADİR’İ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI!

Ilgaz, babasının ölümüne sebep olan Kadir’i kıskıvrak köşeye sıkıştırmıştır. Kendi içinde bulmaya çalıştığı en adil seçim, herkesin yüreğini soğutmaya yetmeyecek gibidir. Bunun yanında çökertilen örgütün mağdur kızlarından Meltem’in davası Ceylin ve Ilgaz’ın gündemlerine bir anda bomba gibi düşer.

O AN ILGAZ’IN KABUSU OLDU / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Önce Osman ile yaptıkları işin batması, Parla’nın ayrılması, babasının ölmesi derken Çınar’ı şimdi bir de babasından gelecek olan bir sesli mesaj beklemektedir.

ÇINAR’I HERKESTEN UZAK BİR YOLCULUK BEKLİYOR

Abisi Ilgaz ile ipleri kopma noktasına getirecek nihai yüzleşmeden sonra Çınar’ı, herkesten uzak, kendi içine yapacağı bir yolculuk beklemektedir.

Efe, yeni öğrendiği hayat hikayesi ile ne yapacağını bilmemektedir, kendine dair tüm olası senaryolar yıkılmıştır. Tuğçe’den aldığı güçle ve artık kimsesiz olmamanın da desteğiyle bir takım sert karşılaşmalar yaşamak zorundadır.

Osman ve Aylin ise artık maddi olarak dibi gördükleri yeni bir hayat dönümünden daha sağ salim çıkmaya çalışmaktadırlar.

ILGAZ İLE CEYLİN KARŞI KARŞIYA!

Kendi avukat-savcı makamlarına geri dönen Ceylin ve Ilgaz’ın kucağında, taraf olarak denk gelecekleri Meltem davası bütün bilinmezleriyle durmaktadır. Mesleki olarak ayrılıkları onları ayrı yerlerden ipuçlarının peşine düşürecektir. Günün sonunda her ikisinin de bulmaya yaklaştığı gerçek, kendi gerçeklerini de etkileyecek; başkalıklarını iyice görünür kılacaktır.

BURUK YEMEK / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bölümün finalinde; Ceylin, Cengiz’in avukatlığını yapmayacağını Ilgaz’a söyleyerek; “Katil olmadığını biliyorum zaten” der. Bu sözler dikkatini çeken Ilgaz ise “Kimin yaptığını biliyorsun. Katil kim Ceylin?” diye sorar.

‘Yargı’, yeni bölümleriyle pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D’de…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir